Logo
CZ

Analytika pro průmysl a logistiku

Díky analytickým nástrojům vám zajistíme nepřetržité monitorování zboží, osob i pracovní efektivity. Sesbíraná data následně prostřednictvím analýz použijeme k implementaci efektivnější a úspornější správě budovy.

Zpracování kamerových záznamů

Udála se ve vašem objektu mimořádná situace a potřebujete prošetřit, kdo je za vzniklý stav zodpovědný? Zpracujeme za vás kamerové záznamy jako podklad pro případné vyšetřování incidentu dle vašich požadavků.

Monitoring pohybu zboží a osob

Potřebujete znát přesnou polohu osob či zboží ve vnitřních prostorech? Upozorníme za vás dispečera na neobvyklé situace, jakými jsou nestandardní pohyb návštěvníků či jejich seskupování, a zajistíme pomoc v případě evakuace.

Reporting shromážděných dat

S využitím nejmodernějších technologií dokážeme sbírat potřebná data, která prostřednictvím analýzy následně pomohou k efektivnější a úspornější správě budovy. Na základě analýzy jsme vám schopni poskytnout optimalizaci stávajícího technického vybavení, upozornit na poruchy vám pomoct s plánováním spotřeby energií.

Monitoring efektivity práce a pracovních postupů

Jak zvýšit ziskovost a efektivitu práce a zároveň ochránit na maximum citlivá data vaší společnosti? Správným nastavením monitoringu práce, který pro vás zajistíme jednoduše, rychle a eticky.

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujal vás systém M2C Space? Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.
Marek Čihák

Marek Čihák

Obchodní manažer

Vladislavova 17, 110 00 Praha 1
+420 702 267 463 +420 702 267 463
Odeslat