Logo
CZ

Zabezpečení pro RETAIL A OBCHODNÍ CENTRA

Skrze M2C Space jsme schopni zajistit komplexní zabezpečení vašeho majetku. Díky vzdálenému dohledu lze předejít externí i interní kriminalitě, zajistit dohled 24/7 i kontrolovat dodržování všech bezpečnostních předpisů.

Vzdálená ostraha objektu

Stále ještě platíte za nočního a víkendového hlídače? Fyzická ostraha ale provádí pravidelné kontroly vždy pouze v určenou dobu. My na váš objekt dohlédneme 24/7 prostřednictvím dohledového centra M2C Space a vy ušetříte náklady za fyzickou ostrahu a získáte možnost využít vaše kapacity lépe. V případě jakýchkoli potíží či incidentu okamžitě vyřešíme krizové situace, případně povoláme zásahovou službu, která problém vyřeší během několika minut.

Odhalení interní či externí kriminality

Zajistíme pro vás sofistikovaný systém ochrany, který vám umožní předcházet krádežím a zlepšit zabezpečení prodejní plochy i pracovníků. Dokážeme také detekovat vandalismus nebo včas odhalit podezřelé chování. Bezpečnostní hrozby na vás číhají také zevnitř společnosti. Prostřednictvím technického zabezpečení zabráníme tzv. "přátelským nákupům", krádežím zaměstnanců v distribučních centrech a skladech či přímo krádežím na majetku či zboží klienta. Zpravidla klientovi ušetříme 30 % nákladů na odpis majetku.

Monitoring pokladny a hotovosti

Jak odhalit krádeže z pokladny a přátelské nákupy v reálném čase? Využijte naši službu online monitoringu pokladny a toku hotovosti, ušetříte si tak mnoho starostí a zbytečných ztrát financí.  

Kontrolování BOZP, OOPP a PO

Převezmeme za vás kontrolu dodržování BOZP a veškerých bezpečnostních předpisů, jako je požární ochrana nebo používání ochranných pracovních prostředků. A to pomocí umělé inteligence a sofistikovaných kamer.

Pult centrální ochrany (PCO a VPCO)

Napojíme váš objekt na pult centrální ochrany a vy tak získáte dokonalý přehled o dění v reálném čase. Kromě toho můžete samozřejmě počítat s video záznamy a zpětným vyhodnocením v případě nejrůznějších událostí, které vás mohou překvapit. 

Ochrana osamocených zaměstnanců

Už jste slyšeli o osobním hlídači M2C Inspect 2? Pohlídá za vás osamocené zaměstnance a spustí výstrahu v případě pádu, nehybnosti nebo vstupu do nebezpečné oblasti.

Kontrola pokladních účtenek

Jak zabránit machinaci s pokladním systémem a krádežím prostřednictvím nenamarkovaného zboží ve prospěch zaměstnance nebo zákazníka? Předejít zbytečným krádežím můžete s naším softwarem napojeným na kamery a pokladní účtenku. S jeho pomocí pak operátor vyhodnotí veškeré nestandardní chování při markování zboží. Získejte aktuální přehled nad všemi účtenkami, které projdou vaším pokladním systémem.

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujal vás systém M2C Space? Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.
Marek Čihák

Marek Čihák

Obchodní manažer

Vladislavova 17, 110 00 Praha 1
+420 702 267 463 +420 702 267 463
Odeslat